Calendar (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Item
ur: شے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: 1 item | @count items
ur[0]: ایک سرخی
ur[1]: @count سرخیاں
