Calendar View (2.1.8) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Fields
az: Sahələr

en: Sort order
az: Sırala

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: author
az: müəllif

en: User registration
az: İstifadəçi qeydiyyatı

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: - Select -
az: - Seçin -

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Invalid date format.
az: Yanlış tarix formatı.

en: Published status
az: Dərc statusu

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş
