Campaign Monitor (8.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (53 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Author
es: Autor

en: Subscribers
es: Suscriptores

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Description
es: Descripción

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Edit
es: Editar

en: Link
es: Enlace

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: General settings
es: Ajustes generales

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Text
es: Texto

en: Subscriptions
es: Suscripciones

en: User
es: Usuario

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Your changes have been saved.
es: Sus cambios se han guardado.

en: API Key
es: Clave API

en: Node Types
es: Tipos de nodos

en: Display options
es: Opciones de presentación

en: Send
es: Enviar

en: Sent
es: Enviado

en: Deleted
es: Eliminado

en: Today
es: Hoy

en: Yesterday
es: Ayer

en: Lists
es: Listas

en: Account details
es: Detalles de la cuenta

en: Processing
es: Procesando

en: Drafts
es: Borradores

en: Custom fields
es: Campos personalizados

en: Subscribed
es: Suscrito

en: Campaigns
es: Campañas

en: This week
es: Esta semana

en: This month
es: Este mes

en: This year
es: Este año

en: Registration
es: Registro

en: Queue
es: Cola de envíos

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Reset queue
es: Reiniciar cola

en: Subscription type
es: Tipo de suscripción

en: Update subscriptions
es: Actualizar suscripciones

en: Clear cached data
es: Limpiar los datos de la caché

en: View mode
es: Modo de vista
