Campaign Monitor (8.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Subscribers
uk: Читачі

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Text
uk: Текст

en: Total
uk: Всього

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Send
uk: Надіслати

en: Sent
uk: Сент

en: Deleted
uk: Видалено

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Lists
uk: Списки

en: Processing
uk: Обробка

en: List name
uk: Назва списку

en: List ID
uk: Номер списку

en: Drafts
uk: Чернетки

en: Process queue
uk: Обробити чергу

en: Custom fields
uk: Власні поля

en: Subscribed
uk: Підписано

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: This week
uk: На цьому тижні

en: This month
uk: Цей місяць

en: This year
uk: Цей рік

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Available fields
uk: Доступні поля

en: Queue
uk: Черга

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Reset queue
uk: Скинути чергу

en: Subscription type
uk: Тип підписки

en: Update subscriptions
uk: Обновити підписки

en: Clear cached data
uk: Очистити кеш

en: Library path
uk: Шлях бібліотеки

en: Custom Settings
uk: Власні Налаштування

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Bounces
uk: Відмови

en: List options
uk: Параметри списку
