Campaign Monitor (8.x-1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Subscribers
ar: المشتركين

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: Total
ar: المجموع

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Send
ar: أرسل

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Deleted
ar: محذوف

en: Today
ar: اليوم

en: Yesterday
ar: أمس

en: Lists
ar: قوائم

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Subscribed
ar: مشترك

en: This month
ar: هذا الشهر

en: This year
ar: هذه السنة

en: Clear cached data
ar: مسح البيانات المخزنة مؤقتا

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
