Campaign Monitor (8.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Deleted
az: Silindi

en: Processing
az: Emal edilir
