CAPTCHA (2.0.7) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Name
az: Ad

en: Filename
az: Fayl adı

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında

en: wide
az: geniş
