CAPTCHA (8.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: About
te: గురించి
