CaptchEtat (with CAPTCHA) (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
