CaptchEtat (with CAPTCHA) (1.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
