CaptchEtat (with CAPTCHA) (1.0.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Settings
fr: Paramètres

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Widget settings
fr: Paramètres du widget

en: Spam control
fr: Contrôle du pollupostage

en: Scope
fr: Étendue

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: IP limit
fr: Limite IP

en: IP window
fr: Fenêtre IP

en: The type of CAPTCHA to serve.
fr: Le type de CAPTCHA à servir.

en: Protects and defends
fr: Protéger et défendre
