CaptchEtat (with CAPTCHA) (1.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Definições

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Configuration
pt: Configuração

en: Spam control
pt: Controle de SPAM

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: IP limit
pt: Limite de IP

en: IP window
pt: Janela do IP
