CaptchEtat (with CAPTCHA) (1.0.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Widget
uk: Віджет

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Scope
uk: Область

en: Texts
uk: Тексти

en: Client
uk: Клієнт

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: IP limit
uk: IP-обмеження

en: IP window
uk: IP-вікно
