CaptchEtat (with CAPTCHA) (2.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Widget
az: Vidcet

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
