CaptchEtat (with CAPTCHA) (2.1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Normal
ar: طبيعي

en: Widget
ar: ودجة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
