Carapace (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Text color
ar: لون النص

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Tools
ar: الأدوات

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: User menu
ar: قائمة المستخدم

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
