CARTO Sync (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Field
ar: الحقل

en: Add view
ar: إضافة عرض

en: Custom
ar: مخصص

en: N/A
ar: غير موجود

en: Display Name
ar: اسم العرض

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
