CARTO Sync (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Field
he: שדה

en: Add view
he: הוספת היבט

en: Custom
he: מותאם

en: N/A
he: -ללא-

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Not defined
he: לא הוגדר

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
