CAS Attributes (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Never
lt: Niekada

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Method
lt: Būdas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Negate
lt: Paneigti
