CAS Attributes (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Never
az: Heç vaxt

en: Roles
az: Rollar

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Negate
az: İnkar et

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi
