CAS Attributes (2.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Attribute
de: Attribut

en: Value
de: Wert

en: Username
de: Benutzername

en: Settings
de: Einstellungen

en: Never
de: Nie

en: Roles
de: Rollen

en: Role ID
de: Rollen-ID

en: E-mail address
de: E-Mail-Adresse

en: Fields
de: Felder

en: Contains
de: Enthält

en: Method
de: Methode

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Attributes
de: Attribute

en: Negate
de: Negieren

en: Field mapping
de: Feld-Zuordnungen

en: Attribute Name
de: Attributsname

en: Attribute Value
de: Wert des Attributs
