CAS Attributes (2.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Attribute
fr: Attribut

en: Value
fr: Valeur

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Never
fr: Jamais

en: Roles
fr: Rôles

en: Role ID
fr: Id du rôle

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Fields
fr: Champs

en: Contains
fr: Contient

en: Method
fr: Méthode

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Attributes
fr: Attributs

en: Negate
fr: Inverse

en: Field mapping
fr: Correspondance de champ

en: Attribute Name
fr: Nom d'attribut

en: Available attributes: %keys
fr: Attributs disponibles : %keys
