CAS Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Settings
ru: Настройки

en: Never
ru: Никогда

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Fields
ru: Поля

en: Contains
ru: Содержит

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Attributes
ru: Атрибуты
