Central Authentication System Server (CAS) (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल
