Central Authentication System Server (CAS) (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Reset your password
tr: Şifreni sıfırla

en: Send password reset instructions via email.
tr: Parola sıfırlama yönergeleri e-postayla gönderilir.
