CatTask (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Anonymous
az: Anonim

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: About
az: Haqqında
