CatTask (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Authenticated user
ar: مستخدم موثوق

en: Administrator
ar: مدير

en: About
ar: حول
