CDN (8.x-3.4) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Conditions
gl: Condicións

en: Domain
gl: Dominio

en: General
gl: Xeral

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Mapping
gl: Mapeo

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Uses
gl: Usos
