CDN (8.x-3.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
