Corresponding Entity References (5.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल
