Corresponding Entity References (8.x-4.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Entity type
fa: نوع عنصر
