Corresponding Entity References (8.x-4.0-alpha3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: Fields
id: Bidang isian

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Synchronize
id: Singkronkan

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundles
id: Bundel
