Corresponding Entity References (8.x-4.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
