Certificate (4.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Download
ar: تحميل

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: The time that the current revision was created.
ar: الوقت الذي تم فيه إنشاء المراجعة الحالية.
