Certificate (4.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
