Community Forge - Hamlets (all releases) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Transactions
ml: ഇടപാടുകൾ

en: Description
ml: വിവരണം

en: No
ml: അല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Left sidebar
ml: ഇടത്തെ വശപ്പട്ട

en: Right sidebar
ml: വലത്തെ വശപ്പട്ട

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: People
ml: ആളുകള്‍
