Community Forge - Hamlets (all releases) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Forum
ne: फोरम

en: Basic
ne: सामान्य

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Topics
ne: विषय

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Account
ne: खाता
