Community Forge - Hamlets (2.0.0-rc3) - en to ne translation catalogue (62 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Register
ne: दर्ता

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Attachment
ne: संलग्न

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Printer-friendly version
ne: प्रिन्टर - उपयुक्त संस्करण

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Forum
ne: फोरम

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Topics
ne: विषय

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Account
ne: खाता

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस
