Community Forge - Hamlets (2.0.1) - en to hu translation catalogue (188 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Payer
hu: Fizető

en: Transactions
hu: Tranzakciók

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Currency
hu: Pénznem

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Country
hu: Ország

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Setup
hu: Beállítás

en: Galleries
hu: Galériák

en: Modules
hu: Modulok

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Data type
hu: Adattípus

en: term
hu: kifejezés

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Gallery
hu: Galéria

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: Details
hu: Részletek

en: Income
hu: Jövedelem

en: State
hu: Állapot

en: Send
hu: Küldés

en: Serial
hu: Sorszám

en: Desc
hu: Csökk

en: Members
hu: Tagok

en: Events
hu: Események

en: Upcoming events
hu: Közelgő események

en: Forum
hu: Fórum

en: Other
hu: Egyéb

en: Role
hu: Szerepkör

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Tools
hu: Eszközök

en: Recent comments
hu: Friss hozzászólások

en: Profile
hu: Profil

en: Expires
hu: Lejár

en: Coordinates
hu: Koordináták

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Messages
hu: Üzenetek

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: plus
hu: plusz

en: body
hu: törzs

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Map
hu: Térkép

en: author
hu: szerző

en: Hours
hu: Órák

en: Units
hu: Mértékegységek

en: People
hu: Emberek

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Balance
hu: Egyenleg

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Credit
hu: Hitel

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Minutes
hu: Perc

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: News
hu: Hírek

en: Tabs
hu: Fülek

en: Photo
hu: Fénykép

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
hu: A CAPTCHA feladatra adott válasz helytelen volt.

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Global
hu: Általános

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Misc
hu: Egyéb

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Local
hu: Helyi

en: Offset
hu: Eltolás

en: Account
hu: Saját adatok

en: Joined
hu: Csatlakozott

en: Web page
hu: Weboldal

en: Member
hu: Tag

en: Portrait
hu: Álló

en: Message body
hu: Üzenet törzse

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Broadcast
hu: Üzenet a csoportnak

en: Message subject
hu: Üzenet témája

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Masquerade
hu: Álcázás

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: CSV Export
hu: CSV export

en: @interval ago
hu: @interval ideje

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Compact
hu: Tömör

en: Currency name
hu: Pénznem

en: Use the plural
hu: Többes szám használata

en: Expenditure
hu: Terhelés

en: Payee
hu: Kedvezményezett

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Add photo
hu: Kép hozzáadása

en: Committee
hu: Bizottság

en: Manage content
hu: Tartalom kezelése

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: Find and manage people interacting with your site.
hu: A webhellyel kapcsolatban álló emberek keresése és adminisztrációja.

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hu: Felhasználói fiókok kezelése, szerepkörök és jogosultságok.

en: Data export
hu: Adat exportálás

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Upcoming events block
hu: Közelgő események blokk

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Anything else
hu: Egyéb

en: Document title
hu: Dokumentum címe

en: Privacy settings
hu: Adatvédelmi beállítások

en: Myself
hu: Önmagam

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
hu: <h2>Köszönjük a sütik elfogadását</h2><p>A használt sütikről további tudnivalók is olvashatók, de akár el is rejthető ez az üzenet.</p>

en: Private files directory
hu: Privát fájlok könyvtára

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
hu: Ez a kérdés vizsgálja, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.

en: Use this for linking to the main site sections.
hu: A webhely főbb részeire mutató hivatkozásokhoz használható.

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: Lists (Views)
hu: Listák (Nézetek)

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Create event
hu: Esemény létrehozása

en: Recent comments.
hu: Legújabb hozzászólások.

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Name or email contains
hu: Név vagy e-mail tartalmazza

en: <h2>We use cookies on this site to enhance your user experience</h2><p>You have given your consent for us to set cookies.</p>
hu: <h2>A felhasználói élmény javítása érdekében a webhelyen sütiket használunk</h2><p>Hozzájárult, hogy sütiket hozzunk létre.</p>

en: <h2>We use cookies on this site to enhance your user experience</h2><p>By clicking the Accept button, you agree to us doing so.</p>
hu: <h2>A felhasználói élmény javítása érdekében a webhelyen sütiket használunk</h2><p>Az „Elfogadás” gombra kattintva hozzájárul a sütik létrehozásához.</p>

en: <h2>We use cookies on this site to enhance your user experience</h2><p>By tapping the Accept button, you agree to us doing so.</p>
hu: <h2>A felhasználói élmény javítása érdekében a webhelyen sütiket használunk</h2><p>Az „Elfogadás” gomb megérintésével hozzájárul a sütik létrehozásához.</p>

en: @interval hence
hu: @interval múlva
