Community Forge - Hamlets (2.1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (68 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Action
hy: Գործողություն

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Map
hy: Քարտեզ

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: « first
hy: « առաջինը

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են

en: @interval hence
hy: @interval անց
