Community Forge - Hamlets (2.1.0-beta4) - en to az translation catalogue (101 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Modules
az: Modullar

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Attachment
az: Qoşma

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Last post
az: Son post

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Basic
az: Əsas

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Tools
az: Alətlər

en: Recent comments
az: Son şərhlər

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Map
az: Xəritə

en: Workflow
az: İş axını

en: author
az: müəllif

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Last changed
az: Son dəyişdirilən

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Hide
az: Gizlət

en: Global
az: Qlobal

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Compact
az: Kompakt

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: wide
az: geniş

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
