Community Forge - Hamlets (2.1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (176 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Status
ca: Estat

en: Administer
ca: Administra

en: Register
ca: Registra

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Payer
ca: Pagador

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Comments
ca: Comentaris

en: Action
ca: Acció

en: Quantity
ca: Quantitat

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Miscellaneous settings
ca: Paràmetres addicionals

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Galleries
ca: Galeries

en: Modules
ca: Mòduls

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Attachment
ca: Adjunt

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Last post
ca: Darrer article

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Mission
ca: Missió

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: Details
ca: Detalls

en: Amount
ca: Import

en: Phone
ca: Telèfon

en: State
ca: Estat

en: Send
ca: Enviar

en: Payments
ca: Pagaments

en: Members
ca: Membres

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Upcoming events
ca: Propers esdeveniments

en: Forum
ca: Fòrum

en: Basic
ca: Bàsic

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Tools
ca: Eines

en: Recent comments
ca: Comentaris recents

en: Profile
ca: Perfil

en: Expires
ca: Expira

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Accept
ca: Accepta

en: Topics
ca: Temes

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: body
ca: cos

en: Posts
ca: Articles

en: Map
ca: Mapa

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: author
ca: autor

en: Hours
ca: Hores

en: Units
ca: Unitats

en: Balance
ca: Saldo

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Minutes
ca: Minuts

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Last changed
ca: Canviat per última vegada

en: News
ca: Notícies

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Photo
ca: Foto

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
ca: La resposta que heu introduït per al CAPTCHA és incorrecta.

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Hide
ca: Oculta

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Offline
ca: Desconnectat

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Account
ca: Compte

en: Joined
ca: Afegit

en: Member
ca: Membre

en: Choose
ca: Tria

en: Message body
ca: Cos del missatge

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Broadcast
ca: Retransmissió

en: Message subject
ca: Assumpte del missatge

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Admin
ca: Administrador

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Masquerade
ca: Enmascara't

en: mobile
ca: mòbil

en: Offers
ca: Ofertes

en: CSV Export
ca: Exporta en CSV

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Compact
ca: Compacta

en: Pagination
ca: Paginació

en: wide
ca: ample

en: Use the plural
ca: Usa el plural

en: Payee
ca: Al que se li paga

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Committee
ca: Comitè

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Save preferences
ca: Desa les preferència

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.

en: Find and manage people interacting with your site.
ca: Trobeu i gestioneu la gent que interacciona amb el vostre lloc.

en: Wants
ca: Demandes

en: Pending transactions
ca: Transaccions pendents

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Dark
ca: Fosc

en: Data export
ca: Exportació de dades

en: Master
ca: Mestre

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Privacy settings
ca: Paràmetres de privadesa

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
ca: <h2>Gràcies per acceptar les cookies</h2><p>Ara podeu amagar aquest missatge o informar-vos-en més.</p>

en: Private files directory
ca: Directori de fitxers privats

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
ca: Aquesta pregunta es fa per comprovar si vostè és o no una persona real i impedir l'enviament automatitzat de missatges brossa.

en: Lists (Views)
ca: Llistes (Views)

en: First page
ca: Primera pàgina

en: narrow
ca: estret

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut

en: Accept all cookies
ca: Accepta totes les galetes
