Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta33) - en to eo translation catalogue (60 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Administer
eo: Administru

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Log
eo: Loglibro

en: more
eo: pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Help
eo: Helpo

en: password
eo: pasvorto

en: Galleries
eo: Galerioj

en: type
eo: tipo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Printer-friendly version
eo: Presebla versio

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Input format
eo: Eniga datumformo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Recent comments
eo: Lastaj komentoj

en: Profile
eo: Profilo

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: Account
eo: Konto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
