Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta33) - en to eu translation catalogue (102 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Administer
eu: Administratu

en: Register
eu: Erregistratu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Payer
eu: Ordainketaren jabea

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Log
eu: Log-a

en: more
eu: gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Help
eu: Laguntza

en: type
eu: mota

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: term
eu: terminoa

en: Printer-friendly version
eu: Inprimatzeko egokitutako bertsioa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Footer
eu: Orri-oina

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Input format
eu: Sarrerako formatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Events
eu: Gertaerak

en: Other
eu: Bestea

en: Basic
eu: Basikoa

en: Role
eu: Rol

en: First name
eu: Izena

en: Recent comments
eu: Azken iruzkinak

en: Profile
eu: Profila

en: Logout
eu: Irten

en: Messages
eu: Mezuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: body
eu: gorputza

en: Hours
eu: Orduak

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Last changed
eu: Azken aldaketa

en: News
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: No comments available.
eu: Ez dago iruzkinik eskuragarri.

en: Switch user
eu: Erabiltzailea aldatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Account
eu: Kontua

en: Joined
eu: Sartuta

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Message subject
eu: Mezuaren gaia

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Private files directory
eu: Fitxategi pribatuen direktorioa

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa
