Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta33) - en to hr translation catalogue (76 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Administer
hr: Administriraj

en: Register
hr: Registriraj se

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Log
hr: Dnevnik

en: more
hr: više

en: Comments
hr: Komentari

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Help
hr: Pomoć

en: type
hr: vrsta

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: term
hr: pojam

en: Printer-friendly version
hr: Inačica za ispis

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Footer
hr: Podnožje

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Input format
hr: Format unosa

en: Filter
hr: Pročisti

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Directory
hr: Imenik

en: Other
hr: Ostalo

en: Basic
hr: Osnovno

en: Role
hr: Uloga

en: Recent comments
hr: Posljednji komentari

en: Profile
hr: Profil

en: Logout
hr: Odjava

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Messages
hr: Poruke

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Street address
hr: Adresa

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: Account
hr: Račun

en: Joined
hr: Pridružio se

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Current user
hr: Trenutni korisnik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Private files directory
hr: Direktorij privatnih datoteka
