Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta34) - en to bs translation catalogue (61 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Body
bs: Tijelo

en: Administer
bs: Administriraj

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Comments
bs: Komentari

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Help
bs: Pomoć

en: type
bs: tip

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Printer-friendly version
bs: Verzija za printanje

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Comment
bs: Komentar

en: Input format
bs: Format unosa

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Address
bs: Adresa

en: Send
bs: Pošalji

en: Members
bs: Članovi

en: Directory
bs: Direktorij

en: Events
bs: Događaji

en: Basic
bs: Obični

en: Role
bs: Uloga

en: First name
bs: Ime

en: Recent comments
bs: Zadnji komentari

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Privacy
bs: Privatnost

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: No comments available.
bs: Nema dostupnih komentara.

en: Account
bs: Korisnički račun

en: Add @type
bs: Dodaj @type

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni
