Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta34) - en to sr translation catalogue (41 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: State
sr: Статус

en: Role
sr: Улога

en: Recent comments
sr: Последњи коментари

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Recent comments.
sr: Последњи коментари.

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже
