Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta36) - en to af translation catalogue (53 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Administer
af: Administreer

en: Register
af: Registreer

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Payer
af: Betaler

en: Transactions
af: Transaksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Log
af: Logboek

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Help
af: Hulp

en: type
af: tipe

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Printer-friendly version
af: Drukker-friendelike weergawe

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Footer
af: Onderskrif

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Input format
af: Inleesformaat

en: Filter
af: Filtreer

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Send
af: Stuur

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: Recent comments
af: onlangse kommentaar

en: Profile
af: Profiel

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: Account
af: Rekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
