Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta36) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Status
br: Statud

en: Administer
br: Merour

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Import
br: Enporzh

en: Mail
br: Postel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Logout
br: Digevreañ
