Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta36) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Account
or: ଖାତା
